Oprawa przeszkodowa Simens 2x1000W RCN Konstantynów

Dyskusja na temat systemu zasilania obiektu Radiofonicznego Ośrodka Nadawczego

Moderator: Łukasz-O

Re: Oprawa przeszkodowa Simens 2x1000W RCN Konstantynów

Postprzez soundsystem » 08 lut 2021, 08:17

Łukasz, czy żona już pisze wniosek o rozwód ??? :) :) :) :)
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...
soundsystem
Ekspert

Postprzez myheaven » 08 lut 2021, 23:04

Łukasz-O napisał(a):
mayster napisał(a):Siatki kupisz w sklepach metalowych, obecnie są nawet z nierdzewki. Co do malowania - widziałbym tam proszkowe pod kolor, no ale wiadomo, kwestia budżetu :)

Ale to musi być naprawdę drobna siatka - coś w ten deseń: Link. Chciałem zastąpić ją tymi ścierniwami do gładzi gipsowych ale te mają i tak za duże oka.
Budżet? Już przekroczyłem o dużo za dużo, a oprawa jeszcze nawet nietknięta.
Na razie kompletuje materiały:
IMG-20210207-WA0001.jpg

Tak, tak - zwariowałem :lol:
Zestaw przerażający i mrożący krew żyłach. Co ty tej biednej lampce chcesz zrobić ? :D . Ja bym Cię namówił do zostawienia w oryginale i zrobienie z niej lampki nocnej w domu w rogu za zasłonką ;). Ale jak poczyniłeś zakupy to już chyba nie odpuścisz ;).
myheaven
Ekspert

Postprzez Bartosz » 09 lut 2021, 19:42

Nie mogę się doczekać finalnego efektu, osobiście pomagałem ją zdejmować :mrgreen: Cieszę się, że dajesz jej nowe życie. Czekam na filmik i mam nadzieję, że wypijemy kiedyś przy niej jakieś piwerko na tarasie ? :D
Bartosz
Ekspert

Postprzez Tadekmaj » 12 lut 2021, 21:45

Fajna pamiątka. Szkoda, że ja nie mam żadnej. :x :x :x
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 13 lut 2021, 02:33

soundsystem napisał(a):Łukasz, czy żona już pisze wniosek o rozwód ??? :) :) :) :)

Dopóki stoi na zewnątrz w ogródku to mi nie grozi. Zresztą nawet się żonie podoba, choć jeszcze nie wie, że zostanie u nas na zawsze. Zrobię jej wymarzony remont kuchni i zmięknie :lol:

myheaven napisał(a):Zestaw przerażający i mrożący krew żyłach. Co ty tej biednej lampce chcesz zrobić ? :D . Ja bym Cię namówił do zostawienia w oryginale i zrobienie z niej lampki nocnej w domu w rogu za zasłonką ;). Ale jak poczyniłeś zakupy to już chyba nie odpuścisz ;).

Tak naprawdę większość rzeczy to pozostałości z robót kupione na firmę. Wiadomo, takie produkty jak farby musiałem kupić.
Lampka nocna w sypialni wielkości pralki Frani?

Bartosz napisał(a):Nie mogę się doczekać finalnego efektu, osobiście pomagałem ją zdejmować :mrgreen: Cieszę się, że dajesz jej nowe życie. Czekam na filmik i mam nadzieję, że wypijemy kiedyś przy niej jakieś piwerko na tarasie ?

To może na działkę ją wywiozę i zamontuje na dźwignicy z Raszyna. Na działce więcej miejsca i jest możliwość zrobienia sobie przy okazji ogniska. Jest też dużo miejsca do spania i biesiadować można do rana ;) No i Leszczynka za płotem, można zrobić nocny urbex. Żony też nie będzie - same plusy :mrgreen:

Tadekmaj napisał(a):Fajna pamiątka. Szkoda, że ja nie mam żadnej.

Oprawę mam tylko jedną ale jeśli chodzi o inne pamiątki to drzwi od komórki domknąć nie mogę. Chętnie się pozbędę nadmiaru. Jeśli jesteś zainteresowany czymś z rozdzielni nn lub kawałkiem konstrukcji masztu to da się załatwić.
Mieszkasz w Warszawie, więc mogę podwieźć pod dom.
Łukasz-O
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do RCN - Urządzenia zasilające