Strona 1 z 1

Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 24 mar 2020, 14:08
przez Darek Rz
Witam.
Dzisiaj przejeżdżałem służbowo koło masztu i zrobiłem mu fotkę. 320m lub 340m -różnie piszą. Zdjęcie zrobiłem przez szybę bo nie wiem czy nie pogonili by mnie ochroniarze że cykam fotki. Zreszta nie wiem czy istnieje jeszcze ten stary przepis o zakazie fotografowania obiektów strategicznych :)

Obrazek

Obrazek

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 25 mar 2020, 22:04
przez myheaven
Zdjęcia fajne. Coś mi się wydaje ze takie przepisy o szczególnej ochronie obiektów, zakazie fotografowania i przeganianiu pzrez ochronę jak za komuny już nie obowiązują. Ojciec mi opowiadał że było tak przy Konstantynowie gdzie za komuny były zakazy zatrzymywania się i widział patrolujące wojsko. Ja mam zamiar przejechać niedługo do masztu w Zygrach niedaleko Łodzi. Zobaczymy jak tam będzie ;)

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 27 mar 2020, 00:42
przez Bartosz
Ojjj co do Konstantynowa nie popadajmy w paranoję. Fakt, był tam zakaz zatrzymywania się ale po części tyczył się względów bezpieczeństwa, po prostu byłoby niebezpiecznie gdyby każdy zatrzymywał się na poboczu. Co do wojska to funkcjonowało jedynie podczas stanu wojennego i z opowieści wiem, że mieli dość wesołą służbę, korzystając z tajemniczych mikstur produkowanych w okolicy :mrgreen: piękny jest ten maszt w Piaskach. Co do masztu w Zygrach, to również mam plan wybrać się w niedalekiej przyszłości i porobić parę fotek :)

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 27 mar 2020, 22:55
przez Łukasz-O
Z tego co się orientuję, jeśli jesteśmy na terenie ogólnodostępnym można focić wszystko.
Ochroniarz nie może wyjść poza obiekt i narzucać nam swoje widzimisię.

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 28 mar 2020, 20:47
przez myheaven
W Zygrach oblazłem z moimi synami 2/3 terenu przy odciągach i przy płocie wokoło obiektu . Nikt nie ganiał i nikt się nie czepiał. Właściwie miałem wrażenie że nikogo tam nie ma, ani jednego auta oprócz naszego. Czy w Zygrach jest na tyle wszystko zautomatyzowane że nie ma tam obsługi?

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 29 mar 2020, 19:21
przez Darek Rz
To skoro tak to przy następnej wizycie zrobię kilkadziesiąt zdjęć :)

Re: Masz w Piaskach w całej okazałości.

PostNapisane: 09 lip 2020, 12:56
przez Brenna
To dobre miejsce :D