Spotkanie RCN Konstantynów 2012r.

Moderator: Łukasz-O

Re: Spotkanie RCN Konstantynów 2012r.

Postprzez atreyu » 03 sie 2012, 16:02

Hej!
Jak będzie dostęp do budynków stacyjnych i odbędzie się to w bm, to dwie osoby z Gdyni. W innym wypadku skuszę się jednak na kolejny wypad do Solca Kujawskiego... Po prostu szkoda benzyny na oglądanie budynków z zewnątrz.
Pozdrawiam. . .
atreyu

Postprzez zarowka_1234 » 03 sie 2012, 16:38

atreyu napisał(a):Hej!
Jak będzie dostęp do budynków stacyjnych i odbędzie się to w bm, to dwie osoby z Gdyni. W innym wypadku skuszę się jednak na kolejny wypad do Solca Kujawskiego... Po prostu szkoda benzyny na oglądanie budynków z zewnątrz.
Pozdrawiam. . .

Być może uda się jeszcze w tym roku zorganizować wypad do Solca. Ale to nie wcześniej jak koniec sierpnia czy nawet wrzesień.

A Konstantynów również odwiedzę :)
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 03 sie 2012, 22:16

Ja się piszę, jak zawsze z resztą ;)
Moje marzenie to wejście do sali głównej z panelem starowania i tym energetycznym.
Wreszcie rozgryzłby do końca sprawę zasilania, a ta cały czas nie daje mi spokoju :roll:
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez giezet » 03 sie 2012, 22:44

Ja niestety nie dam rady. Technicznie-transportowo wszystko by się udało, ale jak to zwykle bywa - są sprawy wyższe które przekreślają plany. Nawet te z tłumaczeniem na angielski :(

Łukaszowi życzę spełnienia marzeń! Jak dostaniecie się do sali to fotografujcie co się da. Teoretycznie, używając odpowiedniego oprogramowania, można zrobić wirtualną przechadzkę po budynku sklejając zdjęcia w coś w stylu Google StreetView.

Trzymam kciuki aby się Wam udało!
giezet
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 03 sie 2012, 23:13

giezet napisał(a):Łukaszowi życzę spełnienia marzeń! Jak dostaniecie się do sali to fotografujcie co się da. Teoretycznie, używając odpowiedniego oprogramowania, można zrobić wirtualną przechadzkę po budynku sklejając zdjęcia w coś w stylu Google StreetView.

Trzymam kciuki aby się Wam udało!

Oj, byłoby jednak za kolorowo chyba. Już dawno straciłem nadzieję na wejście do środka. Nigdy nie zrozumiem braku zgody dla grupki osób, a brak zgody ciągnie się już kilkanaście lat.
Nasz największy sukces związany z wejściem, to kilka fotek zza okna. Dobre i to ;)
Łukasz-O
Ekspert

Postprzez atreyu » 04 sie 2012, 09:20

Jak dla mnie to sukcesem byłby dostęp do kontenerów nadawczych. Sama sala to w zasadzie gierkowski PRL, ale same sterowniki urządzeń mają też jakiś urok. Tak czy inaczej staram się poprzez kuzyna zainteresować urządzeniami Muzeum Techniki, więc może z ich delegacją niemożliwe stanie się moźliwe...
atreyu

Postprzez Tadekmaj » 04 sie 2012, 10:34

Ja również piszę się na listę ale pod warunkiem że będziemy mogli zwiedzić cały budynek stacyjny oprowadzeni przez fachowców. Dlatego wszyscy czekamy na konkrety ale nie takie że wpuszczą nas najwyżej do holu dla gości, tam gdzie teraz siedzi ochroniarz w fotelu. ;)
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez roberto » 04 sie 2012, 14:49

Panowie ja rozumiem i szanuję waszą decyzję , sam napisałem niedawno , że mnie wejście "na dziko" i wycieczka typu przedzieranie się w tych chaszczach tylko po to żeby stanąć na betonowym fundamencie masztu nie interesuje . Co innego chociaż tak jak w ubiegłym roku , kilka godzin myszkowania wokół zabudowań , klimat tego miejsca jest taki , że pomimo 300km odległości przyjadę .
Poprosiłem was o deklaracje z jednego powodu , nie ja organizuję to spotkanie , rozmowy z TP (ORANGE) prowadzi p. Krzysztof Michalski , a ja jedynie pośredniczę . Prawdopodobnie w poniedziałek będę miał telefon w tej sprawie , i jak znam życie będę musiał podać ilość osób uczestniczących w spotkaniu , więc dobrze że stawiacie sprawę tak jasno i konkretnie , po prostu jak usłyszę że mamy zgodę tylko na spacerek wokół , to nie będę brał pod uwagę tych osób które nie wyrażają zainteresowania taką formą zwiedzania ;) .
roberto
Site Admin

Postprzez soundsystem » 04 sie 2012, 15:59

Robercie ja sie pisze na zwiedzanie i chocby to byla tylko mozliwosc zwiedzania okolic budynkow tez sie zjawie, nie wiadomo czy za rok te budynki nadal stac bedą wiec mysle ze warto.
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...
soundsystem
Ekspert

Postprzez Bartosz » 04 sie 2012, 16:52

Ja pomimo niewielu kilometrów do radiostacji również piszę się na zwiedzanie nawet budynków z zewnątrz :lol: Ludzie , nie bądźcie materialistami, tu chodzi o fakt tego miejsca, że jest się tam gdzie jeszcze nie dawno stał największy maszt. Oczywistą rzeczą jest ,że to nie Solec Kujawski gdzie wszystko ładnie zadbane , wycięte z oddali widać dwa maszty. Konstantynów to zupełnie inny klimat . Ja tym masztem w ogóle nie powinienem się interesować , wręcz przeciwnie powinienem go obwiniać i gadać jaki to on był szkodliwy, jakie było promieniowanie itp. Dla mnie wejść przez bramę, stanąć pod wieżą radiolinii, zobaczyć wyjście fidera, wyobrazić sobie maszt stojący 600m. dalej jest wielkim przeżyciem i kiedy tylko będę miał okazję wejść na teren na pewno to zrobię ponieważ nie wiadomo kiedy będzie ten ostatni raz, tak samo jak i w przypadku Solca Kujawskiego. :)
Pozdrawiam: Bartosz
Bartosz
Ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planowane spotkania