Spotkanie RCN Konstantynów 2012r.

Moderator: Łukasz-O

Re: Spotkanie RCN Konstantynów 2012r.

Postprzez zarowka_1234 » 23 sie 2012, 00:21

W końcu to obiekt TP i mieli prawo zrobić z tym sprzętem co chcieli. A że wywieźli najprawdopodobniej na złom to inna sprawa. Trafa się nie pozbyli, bo po prostu byłoby przy tym za dużo roboty. Do lamp wystarczyło pewnie kilka osób i parę samochodów.
Ciekaw jestem czy w końcu lampy z nadajników zostały, czy też zostały wywiezione.
A co do TP to jeszcze przez słowa "urządzenia związane [...] zdemontowane" może rozumieją pozbycie się zapasowych lamp.
Nie było mnie w zeszłym roku na wizycie w RCN, ale ochroniarz podobno dokładnie opisał co tam jeszcze jest, czego nie ma. Najlepiej jak by ktoś opisał dokładnie co mówił wtedy ochroniarz.

A nie myśleliście, aby dać na parę minut ochroniarzowi aparat, żeby zrobił parę aktualnych zdjęć?
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez soundsystem » 23 sie 2012, 07:05

ochroniarz ma dostep do budynku stacyjnego. moze nie do wszystkich pomieszczen ale kilka napewno. toaleta, pomieszczenie socjalne i pewnie w kilku innych wymienia wiadra z woda jak pada wiec dostep napewno ma. lecz druga sprawa jest ze nie ma co czlowieka namawiac bo przez nas moze stracic prace o ktora w tamtych rejonach bardzo ciezko.
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...
soundsystem
Ekspert

Postprzez Tadekmaj » 23 sie 2012, 12:19

Z naszego zeszłorocznego spotkania w Konstantynowie, jest bogata dokumentacja fotograficzna i fragmenty rozmów zarówno z panią administrator, jak i z panem z ochrony, którą przeprowadzili koledzy którzy wtedy tam byli. Z tych rozmów, zwłaszcza z panem z ochrony, który był na tyle miły,że można się było dowiedzieć ,że w budynku stacyjnym w dalszym ciągu jest cała masa sprzętu w tym nadajniki. Wobec tego nie prawdą jest to co napisano w ofercie sprzedaży,że większość sprzętu została zdemontowana. Wszystko jest i wiele urządzeń jest sprawnych. Taka była odpowiedż na moje pytanie, odnośnie nadajników. Nie sądzę aby mówił nie prawdę. A to, że teraż się dowiadujem,że nadajniki zostały pocięte i wywiezione na złom. To też może być nie zgodne z prawdą, po to tylko, ażeby nam wmówić to że w Konstantynowie juz nic nie ma , pusty budynek, co ma być sygnałem dla nas, może kłamliwym, ażebyśmy się odczepili i dali święty spokój panom dyrektorom i wybili sobie z głowy to,że tam jeszcze kiedy kolwiek wejdziemy. Takim ważnym sygnałem dla nas i nie tylko, że jednak następują jakieś prace likwidacyjne, będzie usunięcie z krajobrazu, masztu radiolinii, co ma podobno niebawem nastąpić. Ile jest w tym prawdy, przekonamy się. :(
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez zarowka_1234 » 24 sie 2012, 11:42

Tadekmaj napisał(a):Wszystko jest i wiele urządzeń jest sprawnych.

Czyli co konkretnie?
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez Tadekmaj » 24 sie 2012, 17:26

zarowka_1234 napisał(a):
Tadekmaj napisał(a):Wszystko jest i wiele urządzeń jest sprawnych.

Czyli co konkretnie?

Tak głęboko nie wnikałem w szczegóły. Ważne było to , że te urządzenia jeszcze tam są. Jak napewno wiesz, radiostacja to nie tylko nadajniki, ale także wiele innych urządzeń które współpracują z nimi, aby mogła nastąpić emisja programu. Zamykając ten temat, należy stwierdzić to ,że w Konstantynowie jest jeszcze a przynajmniej rok temu , jeszcze była dość pokażna infrastruktura techniczna i nie jest tak jak ktoś na tym forum napisał, że tam są tylko szczątki. Nie zgadzam sie z takim postawieniem sprawy. Konstantynów w dalszym ciągu, robi wrażenie. :o
Tadekmaj
Ekspert

Postprzez starszy rangą » 07 sty 2013, 15:38

Jjedno co mogę wam podpowiedzieć to wejście na teren w dzisiejszych czasach to tylko marzenia a co dopiero wejście do budynków w których NIC nie ma podkreślam nic nie ma. Nie mogę zdradzić moich źródeł informacji ale zapewniam ze są 100% prawdziwe jeżeli ktoś ma pytania chętnie odpowiem. Od razu mówię żeby nie było rozczarowań obiekt jest od pewnego czasu monitorowany i każde samowolne wejście na teren obiektu jest surowo karane już nie jedna okoliczna osoba się o tym przekonała.
starszy rangą

Postprzez zarowka_1234 » 07 sty 2013, 16:13

Kolego, może i wejście na teren jest praktycznie niemożliwe, ale w to że tam nic nie ma to NIKT z tego forum nie uwierzy. Została tam praktycznie cala aparatura nadawcza, co mogą potwierdzić i udowodnić inne osoby stąd.
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez cubznpl » 07 sty 2013, 16:47

10 października było prawie wszystko, no chyba że chcesz powiedzieć, iż ten film to symulacja komputerowa :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3d8fhvaDeis
cubznpl
Site Admin

Postprzez zarowka_1234 » 07 sty 2013, 18:50

A skoro Kolega wie coś w tym temacie to nasuwa mi się jedno pytanie. Po co obiekt jest chroniony, monitorowany, skoro tam "nic nie ma"?
zarowka_1234
Ekspert

Postprzez Łukasz-O » 08 sty 2013, 00:17

starszy rangą napisał(a):Jjedno co mogę wam podpowiedzieć to wejście na teren w dzisiejszych czasach to tylko marzenia a co dopiero wejście do budynków w których NIC nie ma podkreślam nic nie ma. Nie mogę zdradzić moich źródeł informacji ale zapewniam ze są 100% prawdziwe jeżeli ktoś ma pytania chętnie odpowiem. Od razu mówię żeby nie było rozczarowań obiekt jest od pewnego czasu monitorowany i każde samowolne wejście na teren obiektu jest surowo karane już nie jedna okoliczna osoba się o tym przekonała.

To chociaż zdradź czy te źródła info pochodzą z Polski, czy Czech ;) Tak czy inaczej źródła 100% lipne.
Łukasz-O
Ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planowane spotkania